Domů>Jaké jsou výhody elektronických cigaret?

Také vy jste podlehli modernímu trendu a pořídili jste si svou první elektronickou cigaretu? Nebo snad zvažujete, zda přesedlat z klasického kouření na to elektronické? Ať již je důvod, proč se o e-cigarety zajímáte jakýkoli, nepřestávejte číst následující řádky a zjistěte, jaké výhody s sebou e-kouření nese.

Výhoda č. 1 – výrazná úspora finančních prostředků

Průměrný kuřák může během jednoho roku prokouřit klidně i 20 tisíc korun. Že se vám to zdá přehnané? Pak počítejte s námi: pokud patříte k silnějším kuřákům a krabička cigaret za cca 60 Kč se u vás neohřeje déle, než jeden den, měsíčně svými plícemi proženete 1800 Kč. Ročně se jedná přibližně o částku 21 600 Kč. Pořízení elektronické cigarety pochopitelně vyžaduje prvotní investici, která se však pohybuje v řádech několika stokorun, následný provoz je zatížen pouze minimálními náklady, které představují náhradní náplně – e-liquidy.

Výhoda č. 2 – okolí neobtěžujete kouřem a zápachem

Pokud kouříte klasické cigarety, své okolí vystavujete stavu, který je označován za pasivní kouření. To může být v některých situacích dokonce výrazně nebezpečnější, než vdechování kouře ze samotné cigarety. V případě, že přesedláte na elektronickou cigaretu, mějte na paměti, že během jejího kouření nedochází ke spalování tabáku ani cigaretového papírku a spolu s nikotinem do svých plic vpravujete pouze vodní páru. Své okolí proto neobtěžujete štiplavým kouřem a páchnoucím dýmem.

Výhoda č. 3 – kouřit můžete takřka kdekoli

S elektronickou cigaretou odpadá nutnost hledání popelníků a restaurací, které nepřijaly za své úplný zákaz kouření nebo částečný zákaz během poledních obědů. E-cigarety jsou akceptovány i na takových místech, kde je klasické kouření zakázáno (autobusové, tramvajové zastávky). Pokud budete o svou elektronickou krásku důsledně pečovat, může vám vydržet po několik dlouhých let bez nutnosti výměny.

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Extrasexshop.cz

Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Planetanábytku.cz - značkový nábytek se slevou až 30%. Originální dárky pro muže a ženy pohodlně na jednom místě, rychle a za férové ceny nabízí Originální-dárečky.cz. Vyberšperky.cz je internetový obchod se šperky z chirurgické oceli a piercingem, který nabízí kvalitní výrobky pro ženy i muže. Dárky nejen k narozeninám, netradiční dárky a skvělé zážitky má pro vás e-shop Netradicni-darecky.cz.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

položek: 0

cena: 0 Kč

zobrazit košík

Army shop je vhodný pro milovníky armády. Internetový obchod nabízející prémiové doutníky, humidory a další příslušenství. Kvalitní elektronika, baterie, akumulátory a adaptéry za nízké ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu.

Jemar Indian Mohawk

Jemar Indian Mohawk

Cena: 4 391,00 Kč

koupit

Humidor Woody Velký Glass

Humidor Woody Velký Glass

Cena: 1 643,00 Kč

koupit

Cohiba Medio Siglo 1 kus

Cohiba Medio Siglo 1 kus

Cena: 1 425,00 Kč

koupit

Partagas Habaneros 1 kus

Partagas Habaneros 1 kus

Cena: 151,00 Kč

koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace